ČRK připravuje nový vyhodnocovací software pro vyhodnocování závodů a tímto vás prosím o účast v testovacím provozu sběru deníků. Pro letošní říjnový závod budou otevřeny dvě webové stránky na kterých bude možné odeslat deník k vyhodnocení. Jde o dlouhodobě používané stránky na webu vkvzavody.moravany.com a o testovací verzi nového softwaru na stránce www.crk.cz/vkv. Všechny deníky, které budou nahrány jedním nebo druhým způsobem, případně oběma způsoby, budou zařazeny do národního vyhodnocení a budou odeslány do mezinárodního hodnocení v rámci IARU.

Nový software provádí kromě jiného důslednější kontrolu EDI hlavičky souboru. Z počátku bude odesílatel deníku na nových stránkách na některé chyby pouze upozorněn ale deník bude přijat k vyhodnocení. Pokud chcete být vyhodnoceni i v mezinárodním hodnocení v rámci IARU doporučuji věnovat kontrole a správnému vyplnění hlavičky pozornost. Upozorňuji na nejčastější chyby: nevyplnění kontaktního emailu, značky odpovědného operátora, u výkonu uvádět je nutné uvádět pouze číslo ve Watech bez jednotky, u multi kategorie pak i značky dalších operátorů atd.

Dále vás prosím o zpětnou vazbu na můj e-mail ok1vao@post.cz. Jde mi především o váš názor na snadnost odeslání deníku nebo vyplnění a odeslání stručné informace o závodě, o vaše postřehy o ovládání atd. Stránky jsou zatím v testu a výsledný design bude případně upraven.

Předem děkuji všem za vyzkoušení a přeji mnoho úspěchů v závodě.

za ČRK Honza, ok1vao

Zvolte závod: